Termék címkék:
aquincumiporcelán , aquincumiporcelánok , gitarozohippilany , káldoraurél , lány , lányok , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 153 g |
| Cikkszám | 102843#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
