Termék címkék:
állatfigura , elefant , elefánt , granitelefant , gránitkerámia , gránitporcelángyár , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 195 g |
| Cikkszám | 103707#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
