Termék címkék:
állatfigura , cica , gránitkerámia , granitnagymacskavoros , gránitporcelángyár , macska , nagymacska , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 444 g |
| Cikkszám | 103043#SR#E0069 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
