Termék címkék:
herendiporcelán , herendiporcelánok , kislanybabaval , lány , lányok , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 146 g |
| Cikkszám | 105321#HA#E0100 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
