Termék címkék:
állatfigura , allohamupipoke , hollohaziallohamupipoke , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , madár , mese , őszszabóantónia , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 86 g |
| Cikkszám | 102195#HA#E0065 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
