Termék címkék:
figurákállatok , figurákemberekgyerekeklányok , hollohazilibatomolany , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , lány , liba , libatomo , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, talpazatán repedés. |
| Jelzett / szignózott | Jelöletlen |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 493 g |
| Cikkszám | 102241#SR#E0090 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
