Termék címkék:
állatfigura , béka , bekaveszedelem , herendibekaveszedelem , herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , karácsonyivisszaszámlálás , lőrinczistván , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Tervező | Lőrincz István |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 103 g |
| Cikkszám | 103027#SR#E0149 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
