Termék címkék:
állatfigura , madar , porcelánfigurák , volkstedtmadar , volkstedtporcelán , volkstedtporcelángyár Termék jellemzők
| Gyártó | Volkstedt Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 183 g |
| Cikkszám | 103583#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
