Termék címkék:
állatfigura , ismeretlengyártó , kekmintaskismalac , kerámia , malac , porcelán , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 17 g |
| Cikkszám | 103688#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
