Termék címkék:
bárány , figurákállatok , figurákemberekgyerekeklányok , ismeretlengyártó , kerámia , kerámiafigurák , keramiakislanybarannyal , lány , porcelán Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, a szoknyán lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 363 g |
| Cikkszám | 102837#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
