Termék címkék:
állatfigura , ismeretlengyártó , kerámia , kutya , porcelán , porcelánfigurák , zoldnyakorveskutya Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 41 g |
| Cikkszám | 103676#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
