Termék címkék:
. , eskuvoikomatal2tanyerruzs , eskuvoikomatal2tanyerruzsmolnarzsoldos , ismeretlengyártó , kerámia , készletek , porcelán , tálak , tányérok Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, felirat kopott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 220 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 2308 g |
| Cikkszám | 103111#SR#E0060 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
