Termék címkék:
. , hamutartók , herendimadarashamutarto , herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , madarashamutarto Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, aranyozása kopott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 386 g |
| Cikkszám | 104476#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
