Termék címkék:
állatfigura , herendikendoskacsa , herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , kacsa , kendoskacsa , madár , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 30 g |
| Cikkszám | 102215#SR#E0079 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
