Termék címkék:
hollóháziporcelán , hollóháziporcelánok , káldoraurél , kisbalerina , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 148 g |
| Cikkszám | 106292#SR#E0029 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
