Termék címkék:
állatok , herendiporcelán , herendiporcelánok , kislanycicaval , lány , lányok , macska , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 128 g |
| Cikkszám | 105916#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
