Termék címkék:
. , akció , érmek , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , hollohazisakkversenyerem1974 , plakettek , sakkversenyerem Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Súly | 47 g |
| Cikkszám | 102542#SR#E0012 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
