Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, aranyozás kopott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 76 g |
| Cikkszám | 102398#SR#E0013 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
