Termék címkék:
. , kismesetanyer , tálak , tányérok , zsolnaykismesetanyer , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, festése enyhén kopott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Súly | 122 g |
| Cikkszám | 104416#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
