Termék címkék:
állatfigura , lomonoszovmokus , lomonoszovporcelán , lomonoszovporcelángyár , mokus , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Lomonoszov Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 49 g |
| Cikkszám | 103824#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
