Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, oldalán hajszálrepedés. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 232 g |
| Cikkszám | 104418#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
