Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 760 g |
| Cikkszám | 104555#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
