Termék címkék:
aquincumiporcelán , aquincumiporcelánok , cicatsimogatokislany , lány , lányok , őszszabóantónia , porcelánfigurák , ritkaságok Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Súly | 82 g |
| Cikkszám | 105333#HA#E0160 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
