Termék címkék:
állatfigura , draschekobanyaihosszufulunyu , draschekőbányaiporcelángyár , draschekőbányaiporcelánok , drascheporcelán , hosszufulunyul , húsvétinyúlvásár , nyúl , nyuszi , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 63 g |
| Cikkszám | 103893#SR#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
