Termék címkék:
állatfigura , aprofehernyul , húsvétinyúlvásár , ismeretlengyártó , kerámia , nyúl , nyuszi , porcelán , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 5 g |
| Cikkszám | 103692#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
