Termék címkék:
ajándékötletek , állatfigura , aquazurteknos , aquincumiaquazurteknos , aquincumiporcelán , aquincumiporcelángyár , aquincumiporcelánok , őszszabóantónia , porcelánfigurák , teknős Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 60 g |
| Cikkszám | 103936#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
