Termék címkék:
állatfigura , aquincumibologatokutya , aquincumiporcelán , aquincumiporcelángyár , aquincumiporcelánok , bologatokutya , kutya , porcelánfigurák , retrócsodák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 58 g |
| Cikkszám | 102519#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
