Termék címkék:
ajándékötletek , állatfigura , aquincuminyulputtonnyal , aquincumiporcelán , aquincumiporcelángyár , aquincumiporcelánok , húsvétinyúlvásár , nyúl , nyulputtonnyal , nyuszi , őszszabóantónia , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 69 g |
| Cikkszám | 102665#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
