Termék címkék:
állatfigura , aquincumiporcelán , aquincumiporcelángyár , aquincumiporcelánok , aquincumivakarodzooz , figurákállatok , őz , porcelánfigurák , schrammelimre , vakarodzooz Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Schrammel Imre |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 62 g |
| Cikkszám | 104000#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
