Termék címkék:
állatfigura , figurákállatok , hal , hegyesuszonyuzoldhal , ismeretlengyártó , kerámia , porcelán , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 375 g |
| Cikkszám | 103609#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
