Termék címkék:
faultetok , figurákemberekgyerekekfiúk , figurákemberekgyerekeklányok , fiú , herendifaultetok , herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , lány , porcelánfigurák , ritkaságok Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Súly | 254 g |
| Cikkszám | 105128#HA#E0300 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
