Termék címkék:
állatfigura , barnatacsko , hollohazibarnatacsko , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , kutya , őryferenc , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Őry Ferenc |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 116 g |
| Cikkszám | 104452#SR#E0038 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
