Termék címkék:
állatfigura , cica , cicashamutartokeszlet4reszes , hamutartók , hollohazicicashamutartokeszle , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , készletek , macska , retrócsodák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 433 g |
| Cikkszám | 103962#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
