Termék címkék:
állatfigura , cirkusz , cirkuszimedve , hollohazicirkuszimedve , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , maci , medve , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 95 g |
| Cikkszám | 102770#SR#E0029 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
