Termék címkék:
állatok , hollóháziporcelán , hollóháziporcelánok , katiespamacs , lány , lányok , macska , őszszabóantónia , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 55 g |
| Cikkszám | 106281#SR#E0110 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
