Termék címkék:
állatfigura , hal , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , hollohazirepulohal , porcelánfigurák , repulohal Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 107 g |
| Cikkszám | 103738#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
