Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Zumpfe Klára és Demjén Imre |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 85 mm |
| Súly | 50 g |
| Cikkszám | 103083#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
