Termék címkék:
állatfigura , draschekobanyaifeheraranyhal , draschekőbányaiporcelángyár , draschekőbányaiporcelánok , drascheporcelán , feheraranyhal , figurákállatok , hal , herczegklára , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Tervező | Herczeg Klára |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 103 g |
| Cikkszám | 103600#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
