Termék címkék:
állatfigura , feheruszkarnagy , hollohazifeheruszkarnagy , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , kutya , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 371 g |
| Cikkszám | 103591#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
