Termék címkék:
állatfigura , feketeuszkarnagy , hollohazifeketeuszkarnagy , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , kutya , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 434 g |
| Cikkszám | 103590#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
