Termék címkék:
állatfigura , húsvétinyúlvásár , kerámiafigurák , komlóskerámia , komlospuskatfogonyul , komlóstestvérek , nyúl , nyuszi , puskatfogonyul Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 1687 g |
| Cikkszám | 103115#HA#E0199 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
