Termék címkék:
állatfigura , eneklocsibepar , figurákállatok , metzler&ortloffporcelán , metzler&ortloffporcelángyár , metzlerortloffeneklocsibepar , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Metzler & Ortloff Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 103 g |
| Cikkszám | 103566#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
