Termék címkék:
állatfigura , cica , ismeretlengyártó , kerámia , kerámiafigurák , macska , nagyfejumacska , porcelán Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 408 g |
| Cikkszám | 104008#SR#E0089 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
