Termék címkék:
állatfigura , hollóháziporcelánok , húsvétinyúlvásár , ismeretlengyártó , kerámia , nyúl , nyuszi , porcelán , porcelánfigurák , ulonyul Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelöletlen |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 47 g |
| Cikkszám | 102418#SR#E0012 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
