Termék címkék:
állatfigura , bodrogkeresztúrikerámia , bodrogkeresztúrikerámiagyár , bodrogkeresztúrikerámiák , bodrogkereszturikismadar4 , kerámiafigurák , kismadar4 , madár Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 105 g |
| Cikkszám | 102480#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
