Termék címkék:
állatfigura , bodrogkeresztúrikerámia , bodrogkeresztúrikerámiagyár , bodrogkeresztúrikerámiák , bodrogkereszturinagymadar1 , kerámiafigurák , madár , nagymadar1 Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 230 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 274 g |
| Cikkszám | 102281#HA#E0012 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
