Termék címkék:
ajándékötletek , állatfigura , bonbonierek , figurákállatok , hollohazipiroskacsabonbonier , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , kacsa , kínálók , madár , piroskacsabonbonier , porcelánfigurák , retrócsodák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 75 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 218 g |
| Cikkszám | 104308#SR#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
