Termék címkék:
állatfigura , bodrogkeresztúrikerámia , bodrogkeresztúrikerámiagyár , bodrogkeresztúrikerámiák , bodrogkereszturikismadar1 , kerámiafigurák , kismadar1 , madár Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 105 g |
| Cikkszám | 102274#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
