Termék címkék:
állatfigura , figurákállatok , kékzoldmadar , madár , porcelánfigurák , volkstedtkékzoldmadar , volkstedtporcelán , volkstedtporcelángyár Termék jellemzők
| Gyártó | Volkstedt Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 90 g |
| Cikkszám | 103594#SR#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
