Termék címkék:
állatfigura , ismeretlengyártó , kerámia , kerámiafigurák , keramiapapagajovoneni , madár , papagajovoneni , porcelán Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 111 g |
| Cikkszám | 103592#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
